fbpx

Про нас

Усунення неприємних запахів

Як би ми не любили наших «братів менших», ми не можемо заперечувати, що котячий запах дуже їдкий, різкий і дуже неприємний. Навіть якщо кіт або кішка привчені до лотка, казус може трапитися і з ними, якщо вони випадково опиняться в цей момент на ваших улюблених меблях. Як би сильно ви не намагалися позбутися запаху, звичайні миючі засоби не врятують. Сеча пахне, особливо якщо опинялася на дивані неодноразово (вивести її цілком можна тільки професійними клінінговими методами та засобами)

Хімчистка килимів

Що потрібно знати про хімчистку килимів?

Хімчистка килимів — процедура, яка полягає в ретельному очищенні покриття для підлоги, видаленні плям з поверхні, різного роду забруднень. Може проводитися два варіанти чищення – сухе або вологе, залежно від типу матеріалу, а також рівня забруднень

За рік ми вичищаємо

0
Диванів
0
Килимів
0
Автомобілів

Хімчистка матраців

Хімчистка матраца вимагає спеціальних знань та досвіду. Наприклад, щоб почистити ортопедичний матрац необхідно добре розумітися на його конструкції. Важливо не пошкодити механізм, опору, зовнішній вигляд матраца має бути таким самим, як після покупки.
Досвід наших Клієнтів показує, що чищення ортопедичного, дитячого чи дорослого матраца в домашніх умовах без досвіду та спеціальних засобів практично неможливе.
З нами Ви можете почистити матрац дитячий, односпальний або двоспальний на доросле ліжко матрац від пилу, сечі тварин, запаху.

Хімчистка диванів

У Вас є брудний диван, той самий, який хочете викинути або перешити
Зачекайте,  не потрібно цього робити.
Спочатку зверніться до нас
Ми допоможемо усунути плями, пил, неприємний запах, шерсть з вашого улюбленого диванчика.
У 10 разів дешевше ніж купити новий або перешити

Наші контакти